Napisz do nas

  O firmie

  O nas

  Development GT to spółka deweloperska powstała pod koniec 2021 roku. Właścicielami spółki są: Maciej Złotowski, na co dzień właściciel sieci hurtowni budowlanych a także Jacek Kenska właściciel jednej z większych firm budowlanych w Kutnie.

  Nasza misja

  Budujemy z myślą o potrzebach ich przyszłych mieszkańców

  Nasza wizja

  Zbudowanie przestrzeni, które umożliwią przyszłym mieszkańcom realizację marzeń o wygodnym życiu, przestrzeni, w których chętnie się przebywa i do których chce się wracać.

  Geneza spółki

  Pewnego dnia, w połowie 2021 roku Maciej zadzwonił do Jacka z ideą, że chciałby budować bloki. Jacek wsiadł w samochód, przejechał 140 km i w ciągu 3 godzin pojawił się u Macieja osobiście, z informacją, że zawsze marzył o byciu deweloperem.

  W związku z tym, że marzenia i cele Panów były zbieżne szybko podzielili się obowiązkami wg posiadanych kompetencji i zabrali się do pracy, wierząc, że zebrane doświadczenie pozwoli stać się wiodącym deweloperem na rynku mieszkaniowo-apartamentowym w Kutnie.

  Od samego początku ideą tych dwóch panów jest nie oferować wyłącznie mieszkania, a przyjemność z mieszkania.

  Zasoby

  Kapitał ludzki, park maszynowy, kierownicy z uprawnieniami budowlanymi co czyni nas bardzo konkurencyjnym deweloperem na rynku kutnowskim.

  Własnym zapleczem jesteśmy w stanie zrealizować każdą inwestycję budowlaną co pozwala nam zagwarantować indywidualne podejście, dopasowane do potrzeb i wymagań klienta, kompleksowe wsparcie, zarówno w trakcie procesu kupna jak i po jego zakończeniu.

  Współpracujemy z pracowniami zajmującymi się architekturą wnętrz, sprawdzonymi profesjonalistami od prac wykończeniowych, a nawet doradcami kredytowymi, dzięki czemu możemy zapewnić Państwu kompleksową obsługę.

  Co nas wyróżnia?

  Jako deweloper posiadamy dostęp do wszystkich materiałów budowlanych jakie są dostępne. Kupujemy dużo, dzięki temu kupujemy taniej i możemy budować taniej, lecz nie to jest naszym celem.

  Na co dzień obsługujemy największych deweloperów w całej Polsce. Podglądamy ich inwestycje, bacznie obserwujemy i wyłapujemy ciekawe rozwiązania, które chcielibyśmy zastosować w naszych inwestycjach. Posiadamy również 7 letnie doświadczenie w budownictwie jedno i wielorodzinnym a także przemysłowym.

  Jeżeli dołożymy do tego dostęp do materiałów najwyższej jakości oraz najnowszych technologii, zadowolenie klientów jest gwarantowane, a jest to dla nas wartość najwyższa – wierzymy, że to właśnie jest podstawą zdrowego i odpowiedzialnego biznesu.