Napisz do nas

  Mieszkanie w Kutnie w doskonałej lokalizacji

  W nieruchomościach liczą się trzy czynniki: lokalizacja, lokalizacja i…lokalizacja. W znanym powiedzeniu jest dużo prawdy, a atrakcyjnie usytuowane mieszkanie znacznie zyskuje na wartości. W Veranda Apartments doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważny jest wybór idealnego miejsca do życia, dlatego możemy zaproponować nowe  mieszkania w Kutnie w doskonałej lokalizacji. Nowoczesne osiedle w centrum Kutna, komfortowe mieszkania z ogródkiem lub tarasem, miejscem parkingowym i komórką lokatorską, atrakcyjna cena, to tylko niektóre z wielu atutów osiedla Veranda Apartments.

  Veranda Apartments – w sercu miasta

  Nowe kawalerki, mieszkania 2 i 3 pokojowe w Kutnie to doskonały wybór zarówno dla rodzin z dziećmi, par, jak i singli. Funkcjonalne mieszkania, rozbudowana infrastruktura i idealne położenie pozwalają odnaleźć spokój, harmonię i poczucie bezpieczeństwa w samym sercu miasta. Dogodny dojazd do innych części Kutna oraz Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej wpływa na codzienny komfort i możliwość dłuższego celebrowania poranków i delektowania się kawą przed wyjazdem do pracy. Dla rodzin z dziećmi duże znaczenie ma bliskość przedszkola i szkoły podstawowej, co pozwala spokojnie rozpocząć dzień i uniknąć stania w korku. 

  Nowe mieszkania Kutno – relaks i bliskość natury 

  Poranny jogging, wieczorny spacer po parku, relaks w saunie, zajęcia fitness? Bliskość Parku Miejskiego im. R. Traugutta oraz Aquaparku pozwala wybrać indywidualnie dopasowaną formę odpoczynku. Bez względu na to, czy odpręża Cię intensywny trening, wodny masaż, czy wsłuchiwanie się w odgłosy natury podczas niespiesznego spaceru, mieszkanie w Kutnie na osiedlu Veranda Apartments spełni Twoje oczekiwania. Sprawdź naszą ofertę mieszkań o powierzchni od 34 do 60 m² i już dziś skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży.