Napisz do nas

    Mieszkanie z aneksem kuchennym i tarasem to najlepsze rozwiązanie dla par i singli. Poznaj zalety mieszkania 2 pokojowego w Kutnie. 

    Mieszkanie dla singla lub pary na nowym osiedlu w Kutnie 

    Idealne mieszkanie dla singla lub pary? Na nowoczesnym osiedlu wielorodzinnym w Kutnie znajdziesz przestrzeń doskonale dopasowaną do Twoich potrzeb. Mieszkanie z aneksem kuchennym to nieograniczone możliwości aranżacyjne. Brak ściany oddzielającej kuchnię od salonu pozwala zaoszczędzić sporo miejsca i optycznie powiększyć i optymalnie zagospodarować przestrzeń. Mieszkanie z aneksem kuchennym cieszy się stale rosnącą popularnością, zwłaszcza wśród singli i par. Przygotowanie posiłku i jednoczesne prowadzenie rozmowy z domownikami lub gośćmi? To możliwe, w przypadku nowoczesnego mieszkania z aneksem kuchennym w Kutnie. Poranna kawa lub wieczorny relaks na tarasie? Wybierając mieszkanie na nowym osiedlu, masz do dyspozycji aż 14m2 tarasu.  Komfortowe mieszkanie 2 pokojowe w Kutnie to idealny wybór dla ceniących komfortową przestrzeń i nowoczesne rozwiązania. 

    Dwupokojowe mieszkanie Kutno z aneksem i dużym tarasem – doskonała lokalizacja, nowoczesna przestrzeń 

    Nowoczesne mieszkanie z aneksem kuchennym w Kutnie w spokojnej okolicy? Dogodny dojazd do różnych części miasta i Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej z jednoczesnym sąsiedztwem Parku Miejskiego im. R. Traugutta i Aquaparku to najlepsze rozwiązanie dla osób ceniących równowagę pomiędzy pracą i życiem prywatnym. Czy można sobie wyobrazić lepsze sposoby  na rozładowanie napięcia po ciężkim dniu niż spacer po parku i wsłuchiwanie się w odgłosy natury, relaks w saunie lub basenie, ćwiczenia na siłowni, sesja jogi w domowym zaciszu? Bez względu na to, jaki sposób relaksu wybierzesz, wszystko masz w zasięgu ręki dzięki doskonałej lokalizacji mieszkań dwupokojowych na nowym osiedlu w Kutnie. Veranda Apartments to komfortowe mieszkanie z aneksem kuchennym, tarasem, miejscem postojowym komórką lokatorską i bonem na jego wykończenie. Chcesz wiedzieć więcej? Skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży.