Napisz do nas

  Mieszkania 3-pokojowe na sprzedaż Kutno

  Veranda Apartments to wyjątkowe osiedle wielorodzine w spokojnej okolicy. Oferujemy nowe mieszkania trzypokojowe w Kutnie najtaniej na rynku. Nasza propozycja obejmuje komfortowe mieszkania 3-pokojowe od 47 do 60 m2, z dużym tarasem, miejscem, postojowym, wózkownią oraz komórką lokatorską. Sprawdź dostępne mieszkania trzypokojowe na sprzedaż w Kutnie i wybierz idealną przestrzeń dla siebie i rodziny. 

  Ile kosztuje nowe mieszkanie trzypokojowe w Kutnie?

  Rynek mieszkaniowy w Kutnie jest bardzo zróżnicowany, dlatego wiele osób poszukuje korzystnego rozwiązania. Nowe mieszkania trzypokojowe Kutno dostępne w biurze sprzedaży Veranda Apartments to najlepsza obecnie opcja na rynku nieruchomości. Nowoczesne i komfortowe mieszkania 3-pokojowe w Kutnie możesz kupić już od 6500 zł/m2. Sprawdź ceny mieszkań 3-pokojowych Kutno i wybierz najlepszą ofertę, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb. 

  Mieszkanie 3-pokojowe w Kutnie – doskonały wybór dla par i rodzin

  Szukasz wygodnego mieszkania dla swojej rodziny blisko przedszkola, szkoły i parku? Veranda Apartments oferuje nowe mieszkania trzypokojowe w Kutnie w spokojnej części miasta. Nasza inwestycja obejmuje mieszkania 3-pokojowe w najwyższym standardzie z tarasem do 120m2 lub prywatnym ogrodem z tarasem, które sprawdzą się jako rodzinna strefa relaksu. Veranda Apartments to starannie zaaranżowana przestrzeń i aż 800 m2 nowoczesnego placu zabaw i części wspólnych. Sprawdź dostępność i ceny mieszkań trzypokojowych w Kutnie i zadzwoń lub napisz do nas maila. Z przyjemnością odpowiemy na Twoje pytania.