Napisz do nas

  Wszystkie kawalerki w I etapie sprzedane

  Veranda Apartments – nowoczesne kawalerki wyprzedane, sprawdź pozostałe mieszkania 

  Prestiżowe osiedle Veranda Apartments cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Dogodna lokalizacja, nowoczesne budownictwo, najwyższej jakości materiały, atrakcyjna cena wpływają na ogromną popularność naszych mieszkań. Obecnie nowe kawalerki w Kutnie są już niedostępne w sprzedaży, ale mamy również dobrą wiadomość: możesz wybrać  przestronne mieszkanie 2 i 3 pokojowe z dużym ogrodem lub tarasem i miejscem parkingowym. Dodatkowo możesz skorzystać z bonu na zakup materiałów budowlanych. Innowacyjne rozwiązanie pozwoli urządzić mieszkanie według Twoich potrzeb i sporo zaoszczędzić.  Poznaj wyjątkową ofertę Veranda Apartments i wybierz przestrzeń idealnie dopasowaną do potrzeb Twojej rodziny. 

  Nowe mieszkania 2 i 3 pokojowe w Kutnie w doskonałej lokalizacji 

  Wybór mieszkania to bardzo ważna decyzja. Jednym z najważniejszych aspektów jest lokalizacja. Veranda Apartments to nowoczesne osiedle w Kutnie w południowej części miasta. Nasze mieszkania usytuowane są w spokojnej okolicy z doskonale rozbudowaną infrastrukturą. W pobliżu znajdują się przedszkola, szkoła podstawowa, sklepy spożywcze, stacja paliw,  a także Park miejski im.R. Traugutta, gdzie możesz spacerować z rodziną lub uprawiać jogging po całym dniu pracy. Wolisz inne formy relaksu? Mieszkania na nowym osiedlu w Kutnie znajdują się blisko Aquaparku. Szukasz spokojnego miejsca z łatwym dojazdem do centrum miasta lub Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej?  Veranda Apartments to najlepsza lokalizacja w Kutnie i idealne miejsce dla Ciebie i Twoich najbliższych. 

  Mieszkania z ogrodem, tarasem i miejscem parkingowym w Kutnie 

  Nowe mieszkania w Kutnie to nie tylko dogodna lokalizacja, ale także wyjątkowy komfort. Osiedle Veranda Apartments to optymalnie zaprojektowana przestrzeń, która łączy zalety mieszkania w spokojnej okolicy w nowoczesnym budynku z wygodnym dojazdem. Nasza propozycja obejmuje mieszkania 2 lub 3 pokojowe o powierzchni od 47 do 60m2 urządzone w najwyższym standardzie, który wyróżnia duży ogród lub taras. Możesz stworzyć własną strefę relaksu, wybierając mieszkanie z tarasem o powierzchni aż do 42m2 lub ogrodem i tarasem o powierzchni 80m2. Wyobraź sobie, jak smakuje kawa we własnym ogrodzie, który  urządzisz dokładnie tak, jak lubisz. Wieczorne spotkanie z przyjaciółmi w pięknym otoczeniu bez konieczności wyjazdu z miasta, idealne miejsce zabaw dla dzieci, a może wspólne zajęcia jogi? Wybór należy do Ciebie. Do dyspozycji masz również starannie urządzony i bezpieczny plac zabaw, miejsce parkingowe, komórkę lokatorską. W każdym budynku znajduje się również wózkownia i rowerownia. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz miejsce, w którym możesz być sobą, odpoczywać i realizować marzenia. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem sprzedaży. Nasi doradcy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania i pomogą wybrać mieszkanie perfekcyjnie dopasowane do Twoich potrzeb.